ХОФК - Харьковская областная федерация каратэ-до

Сделать стартовой | Добавить в закладки
WWW.HOFKARATE.ORG
Официальный сайт
Харьковской областной федерации каратэ-до


» Главная

» Федерация

» Календарь

» Тренеры и клубы

» ЕСКУ

» Информация

» Галерея

» Интересно

» Обратная связь


Главная » соревнования » Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)


Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)

| 8-10-2014, 22:47
04-05 жовтня 2014 року в м. Київ на базі спортивного комплексу політехнічного університету відбувся чемпіонат України з шотокан карате-до С.К.І.Ф. У змаганнях приймали участь збірні команди з 16 регіонів України.
Збірна команда Харківської області була представлена наступними клубами: «AYUMI» (тренери: Баранов М.В., Баранова Ю.Є.), «ЛЕГІОН» (тренер Копил В.В.), «КЕНСО» (тренер Поддубова А.І.), «ТОРА» (тренер Караван В.В.), «БУШИДО» (тренер Трачук Ю.М.), «ПАНТЕРА» (тренер Пазюк І.В.), «МІКАДО» (тренер Мазалов С.І.), «ТАЙКАН» (тренер Ястребов О.О.), «ШОТОКАН» (тренер Корольов А.В.).
Харківська область виборола 1-ше місце у загальнокомандному заліку, випередивши Одеську область (2-е місце ) та м. Київ (3-е місце) з великим відривом!

Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)
Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)
Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)Чемпионат Украины по шотокан каратэ-до (SKIF)


ОСОБИСТІ ЗМАГАННЯ

Майстер клас +50 років:
Караван Володимир (тренер Караван В.В.) – 1 місце ката; 3 місце куміте іпон

Дорослі:
Рибалка Артем (тренер Баранов М.В.) –-65 кг.;
Шур Владислав (тренер Баранов М.В.) – 1 місце куміте санбон -75 кг.; 2 місце куміте іпон -75 кг.;
Садиков Руслан (тренер Баранов М.В.) – 1 місце куміте іпон -75 кг.;
Березняк Сергій(тренер Баранов М.В.) – 2 місце куміте санбон +75 кг;
Варенко Владислав (тренер Трачук Ю.М.) – 3 місце куміте іпон +75 кг

Юніори 18-19 років:
Шур Владислав (тренер Баранов М.В.) – 1 місце куміте іпон;
Обухов Сергій (тренер Ястребов О.О.) – 1 місце куміте санбон.; 3 місце куміте іпон;
Караван Максим (тренер Караван В.В.) – 3 місце ката;
Собко Богдан (тренер Мазалов С.І.) – 2 місце куміте іпон

Юніори 16-17 років:
Гавриленко Богдан (тренер Баранов М.В.) – 1 місце куміте іпон; 3 місце куміте санбон.;
Дельцова Анастасія (тренер Баранов М.В.) – 3 місце куміте іпон;
Козлов Федір (тренер Поддубова А.І.) – 1 місце куміте санбон; 2 місце ката;
Журавльов Манфред (тренер Поддубова А.І.) – 1 місце ката

Юнаки 14-15 років:
Сипко Максим (тренер Поддубова А.І.) – 1 місце ката;
Саакян Дарина (тренер Поддубова А.І.) – 1 місце ката; 2 місце куміте іпон;
Клочко Надія (тренер Баранов М.В.) – 3 місце ката;
Якименко Владислава (тренер Копил В.В.) – 2 місце куміте іпон

Юнаки 12-13 років:
Бондаренко Катерина (тренер Караван В.В.) – 2 місце куміте іпон;
Трикоз Едуард (тренер Караван В.В.) – 3 місце ката;
Бойко Анастасія (тренер Караван В.В.) – 3 місце куміте іпон;
Гапоненко Олег (тренер Караван В.В.) – 2 місце куміте іпон;
Щеглов Антон (тренер Поддубова А.І.) – 3 місце куміте іпон;
Демченко Денис (тренер Поддубова А.І.) – 1 місце ката;
Благой Олег (тренер Трачук Ю.М.) - 3 місце куміте іпон

Діти 10-11 років:
Путятіна Жана (тренер Баранова Ю.Е.) – 1 місце куміте іпон, 1 місце куміте санбон;
Лой Сергій (тренер Баранов М.В.) – 3 місце ката, 2 місце куміте іпон;
Караєв Самір (тренер Пазюк І.В.) – 2 місце куміте санбон;
Негіря Сергій (тренер Копил В.В.) – 3 місце куміте санбон;
Косенко Дар’я (тренер Трачук Ю.М.) – 3 місце куміте іпон, 2 місце куміте санбон;
Винник Борис (тренер Караван В.В.) – 2 місце ката

Діти 8-9 років:
Дудка Олександр (тренер Пазюк І.В.) – 2 місце куміте санбон;
Тітаренко Дмитро (тренер Копил В.В.) – 1 місце куміте санбон;
Згоник Олександр (тренер Копил В.В.) – 1 місце куміте іпон

КОМАНДНІ ЗМАГАННЯ

Юніори 16-17 років:
Ката командне (тренер Поддубова А.І.) – 1 місце;
Ката командне (тренер Копил В.В.) – 3 місце;
Куміте командне іпон (тренер Копил В.В.) – 1 місце

Юнаки 12-13 років:
Ката командне (тренер Караван В.В.) – 1 місце;
Ката командне (тренер Трачук Ю.М.) – 2 місце;
Куміте командне іпон (тренер Трачук Ю.М.) – 2 місце

Юнаки 10-11 років:
Ката командне (тренер Караван В.В.) – 1 місце;
Куміте командне іпон (тренер Баранов М.В., Пазюк І.В.) – 1 місце

Юнаки 8-9 років:
Ката командне (тренер Копил В.В.) – 1 місце;
Куміте командне іпон (тренер Копил В.В.) – 1 місце;
Куміте командне іпон (тренер Баранов М.В.) – 2 місце;
Куміте командне санон (тренер Копил В.В.) – 1 місце
Категория: соревнования, национальные | Просмотров: 2166  




 
Главная | Федерация | Клубы | Информация | Галерея | Интересно | ЕСКУ | Обратная связь

© HOFKARATE.ORG, 2006 - 2017
Официальный сайт Харьковской областной федерации каратэ-до